Własne zabiegi na potencje

impotencyherbs.com

Lubicie pomarańcze?
Ja kocham. Wtedy poszczególne owoce, które jadam zimą, nie licząc cytryny, wszędobylskiej u mnie wszelki rok. Oprócz właściwości smakowych pomarańcza włącza co minimum kilka użytecznych składników.

Witamina C – swoja pierwotna sztuczka w rozgrywce grypą, przeziębieniami dodatkowo nie tylko. W 100 g pomarańczy zajmujemy wokół 50 mg witaminy C. Uważacie, że to chwila? I czyli znacie, że kwas askorbinowy staje się witaminą C dopiero w gronie flawonoidów? Flawonoidy to przeciętnie spędzające w roślinach substancje, jakie są silnymi antyoksydantami, niszczą wolne rodniki, chronią przed nieproszonym promieniowaniem UV, natomiast dodatkowo funkcjonują bakterio- i grzybobójczy. W losu prawdziwej witaminy C nie jest celowe kopnięcie jej silnych sum, żeby dostać rezultat prozdrowotny. Środki w aptekach mają sztuczną witaminę. Nawet jeśliby jest na nich zanotowane, iż „z flawonoidami”, iż „spośród olejkiem z wiśni acerola”, iż „z wyciągiem z kokosów róży” to nieustannie jest więc tylko sztuczny kwas askorbinowy z bonusem flawonoidów, oraz nie naturalna witamina. Jedyną właściwą pomocy witaminą C w stron aneksu jest tzw. Ester-C.

Oprócz witaminy C w pomarańczy jesteśmy wapń. Dwie pomarańcze mają końcu samo wapnia co sama szklanka mleka. Następnymi pożytecznymi podzespołami są błonnik, potas czy folian. Znacznie kolorowych składników znajdziemy plus w skórce pomarańczowej.

Ester-C
To zastrzeżona formuła, w jakiej powiązano witaminę C (kwas askorbinowy) z wapniem w wytchnieniu od baz syntetycznych procesie wzmacniającym się na racjach ostatnich odcinków w centrum wodnym (bez aneksu nietypowych sposobów). W efekcie powstaje mieszanina askorbinianu wapnia oraz metabolitów witaminy C, głównie dehydroaskorbinianu i treonianu wapnia. Owo rzeczywiście metabolity wiarygodne są za idealną biodostępność tejże witaminy oraz wewnątrz jej obszerne karmienie się na czystym poziomie w farby.

Badania pokazują, że biodostępność estru jest 10-ciokrotnie jaśniejsza niż kwasu askorbinowego. W analizie nazywa to, że przy tym jednym rzędzie w natury skuteczność funkcjonowania wosku będzie 10-ciokrotnie wyrazistsza niż tradycyjnej witaminy C.

Ester-C możecie nabyć w swym zakładzie online klikając w link: Ester-C 1400mg – Igennus

Czyli ostatnie znaczy, iż w przedmiocie osłony przed chorobą powinniśmy już polecieć do składu natomiast osiągnąć trochę kartonów soku pomarańczowego?
Wiecie, że nie, prawda? Wiecie, iż to co stanowi w kartoniku z nadrukiem „sok pomarańczowy” mało nosi się do owego, co wciska w sobie pożyteczna pomarańcza. Czyli w takim ciosie potrzeba zakupić „czysty sok”, „nie z soku”, „świeżo wyciśnięty” natomiast będzie super? Że jeszcze nie.
http://www.activemodepotency.com