Spowoduj, iż kobiety będą się o Ciebie zabijały!

Alluramin to feromony dla gości. Ich zbiór jest w szerocy naturalny, dzięki czemu ważna je bezpiecznie stosować. Feromony Alluramin pomyślnie wpływają na wzbudzanie pożądania fizycznego i uroda mężczyzny.

Alluramin zawiera feromony, jakie są naturalnie wydzielane wyłącznie przez tzw. samców alfa- ich podejmowanie pomoże zbudować atmosferę bezpieczeństwa oraz pożądania, w której nowe kobiety będą Obecni szczególnie uprzejme i słabe. Działanie feromonów jest zupełnie zdrowe i delikatne, ze względu na ostatnie, że są to bezwonne substancje. Obejmują one nie tylko sposób do sukcesu na wizycie, czy imprezie, lecz zarówno w interesie- z łatwością uzyskasz pozycję lidera oraz wykonasz aurę bezpieczeństwa i zaufania.

Co zrobisz stosując feromony Alluramin?

przyciągniesz wzrok najatrakcyjniejszych kobiet w towarzystwu
pozostaniesz w sile dominatora i prowadzącym
będziesz interesować pożądanie
nabierzesz większej swobodzie siebie, obserwując reakcje innych
zdobędziesz przewagę nad innymi ludźmi
roztoczysz wokół siebie aurę bezpieczeństwa
z możliwością nawiążesz nowe drogi i kupisz akceptację nowych ludzi

Stosowanie

Preparat rozpylać dokładnie na skórę, w polach o zwiększonej temperaturze skóry tj. okolice nadgarstków, szyi i pach. Feromony podejmują przez jakiś 5 godzin od aplikacji.

Czym są feromony?

Słowo „feromony” wywodzi się z języka greckiego, a konkretnie mówiąc powstało przez połączenie dwóch słów – ferein oraz horme, co w wpływaniu na język polski oznacza „przekaźnik podniecenia”. Feromony są substancjami semiochemicznymi chodzącymi do szkoły infochemicznej, które właśnie zachodzą w odpowiednim organizmie m.in. w pocie, ślinie, śluzie i moczu. Wykazuje się jednak, że podstawy te nie mają małego zapachu, wyłącznie przy podwyższonym stężeniu można wyczuć woń Androstenolu. Feromony odgrywają kluczowe wartości w częstym byciu wszystkiego człowieka m.in. wyrażają kontrolę oraz powodują na poznanie się spośród otoczenia, znacząco oddziałują na pewność siebie, a jeszcze – co dla grupy jest najważniejsze – efektywnie przyciągają płeć przeciwną. Oddziaływanie feromonów podejmuje się w terminie, gdy trafią do narządu nosowo-lemieszowego, wybierającego się w jamie nosowej.
Jak grają te bezwonne substancje?

Feromony pobudzają sferę seksualną płci przeciwnej, dzięki czemu te związki chemiczne stoją się atrybutem atrakcyjności, skutecznie przyciągają do nas płeć przeciwną i leczą w związkach międzyludzkich poprzez przekazywanie pozytywnych wiedzy na nasz temat otoczeniu. Feromony płacą za stymulację narządu nosowo-lemieszowego, zwanego VNO, a następnie pomysły są już kierowane dokładnie do podwzgórza mózgu, w jakim składają się emocje i instynktowne reakcje. Oddziaływanie feromonów przeprowadza się czyli w ludzkiej podświadomości.

alluramin

www.Alluramin24.com