Vivese Senso Duo Shampoo – Osłabione włosy? Pragniesz specyfiku, który zlikwiduje ten problem oraz polepszy stan Twoich włosów raz na zawsze? To znalazłaś!

Łamliwe, słabe oraz wypadające włosy to niestety najpopularniejszy kłopot, z jakim często konfrontują się obecnie nie tysiące, ale miliony Polaków oraz Polek. Przyczyną że stanowić nieprawidłowa dieta oraz złe zwyczaje żywieniowe, brak odpowiednich substancji odżywczych, w ostatnim witamin i biopierwiastków czy przechodzona właśnie choroba. Vivese Senso Duo Shampoo to dermokosmetyki, które łączą dwa w jakimś: skuteczność szamponu wzmacniającego zmęczone włosy i skuteczność olejku, który poprawia ich projekt i budowę. Dzięki tak dostosowanemu składowi oba produkty wzajemnie się uzupełniają, stanowiąc funkcjonalną oraz działającą ochronę dla włosów. Co ważne, idealnie przyznają się także dla osób, jak jeszcze dla mężczyzn, robiąc się ratunkiem dla zmęczonych włosów.

Niezawodne ekstrakty roślinne

Skład kosmetyków powoduje, że wszelki olejek oraz wyciąg pełni zupełnie odrębną rolę, oddziałując na następujący element włosa:

– wpływając go do wzrostu,

– zabezpieczając przed łamaniem,

– wspierając i regenerując naruszone cebulki.

Wspierają w tym zawarte w nim ekstrakty roślinne, wśród których warto przytoczyć ekstrakt z kiełków soi i pszenicy, z kamelii oraz argininę. To dokładnie owe składniki przesądzają o dobrym funkcjonowaniu mózgu oraz stanowią poważne miejsce w procesie profilaktycznym, który umacnia budowę włosów, przeciwdziałając ich wypadaniu, oraz co wewnątrz tym chodzi, chociażby do 60% zmniejszając ryzyko łysienia!

Vivese Senso Duo

Vivese Senso-Duo Oil 2