Vivese Senso Duo Shampoo – Osłabione włosy? Potrzebujesz specyfiku, który rozwiąże ten kłopot oraz poprawi stan Twoich włosów raz na zawsze? To znalazłaś!

Łamliwe, słabe oraz wypadające włosy to nie najpopularniejszy kłopot, z którym często konfrontują się dziś nie tysiące, ale miliony Polaków oraz Polek. Podstawą pewno istnieć niezdrowa dieta oraz niskie zwyczaje żywieniowe, brak odpowiednich substancji odżywczych, w ostatnim witamin i biopierwiastków czy przechodzona właśnie choroba. Vivese Senso Duo Shampoo to dermokosmetyki, które łączą dwa w pewnym: skuteczność szamponu wzmacniającego zmęczone włosy i skuteczność olejku, który usprawnia ich odcień oraz formę. Dzięki właściwie dostosowanemu składowi oba produkty wzajemnie się uzupełniają, stanowiąc funkcjonalną i wspomagającą ochronę dla włosów. Co ważne, świetnie przyznają się także dla pań, jak zarówno dla klientów, wydając się ratunkiem dla zmęczonych włosów.

Niezawodne ekstrakty roślinne

Skład kosmetyków sprawia, że wszystek olejek i wyciąg pełni zupełnie inną rolę, działając na nowy element włosa:

– skłaniając go do rozwoju,

– zabezpieczając przed łamaniem,

– wspierając oraz pobudzając naruszone cebulki.

Działają w ostatnim zamknięte w nim ekstrakty roślinne, pośród których warto przytoczyć wyciąg z kiełków soi oraz pszenicy, z kamelii oraz argininę. To dopiero owe punkty przesądzają o dobrym funkcjonowaniu mózgu i osiągają głębokie uznanie w procesie profilaktycznym, który umacnia budowę włosów, zapobiegając ich wypadaniu, i co za tym idzie, chociażby do 60% obniżając ryzyko łysienia!

Vivese Senso Duo Shampoo

Vivese Senso-Duo Oil 2