Vivese Senso Duo Oil 2 – Masz dość tego, iż każdego dnia Twoja fryzura jest coraz mniej efektowna? Koniec z wypadaniem włosów!

Vivese Senso Duo Oil 2 własną skuteczność bierze wprost z natury – moc naturalnych olejków roślinnych oraz dobrodziejstwo powstające z częstych elementów wzmacniających, jakie kryją się w tymże serum sprawiają, że tylko po pierwszej aplikacji może i poczuć różnicę. To idealna formuła, która koncentruje się nie tylko na okazjonalnym upiększeniu fryzury, ale odżywia całą budowę włosów – z ich mieszków począwszy.

Vivese Senso Duo Oil 2 – unikatowy skład w odpowiednich proporcjach:

* Tarczyca bajkalska – polepsza mikrokrążenie skóry głowy, odżywia mieszki włosowe.

* Arginina – stymuluje produkcję keratyny, odpowiedzialnej za porost włosów.

* Kofeina – wstrzymuje przesadne wytwarzanie aktywnej formy testosteronu, pobudza cebulki.

* Wyciąg z kamelii – poprawia budowę włosa zamykając jego łuski.

* Olej kokosowy – ogranicza rozchwianie korzenia włosa, redukując podatność na wypadanie.

To a wciąż niepełna lista elementów spotykających się w Vivese Senso Duo Oil 2 oraz powiązanych spośród nimi korzyści. Wyciągi z kiełków soi i pszenicy odżywiają, ekstrakt z nasion róży dostarcza do skóry głowy naturalnych przeciwutleniaczy, zaś obecność witamin A, C oraz E efektywnie zabezpiecza włosy przed szkodliwym wpływem wolnych rodników. Skuteczność Vivese Senso Duo Oil 2 jest udokumentowana licznymi badaniami, co jest niezbyty dowód że warto sięgnąć z atutów tego specyfiku osobiście.

Vivese Senso Duo

Pro Engine Ultra

Revitalum Mind Plus

Vivese Senso Duo Shampoo