Moda powszechna

Nadwaga, zwłaszcza wśród pań, definitywnie nigdy nie jest czymś odpowiednim – w końcu niemalże każda kobieta chce prezentować się w bardzo atrakcyjny sposób. Byłoby najlepiej, gdyby skrywanie wagi przy pomocy ubrań nie miało w żadnym przypadku miejsca, w końcu lepsza opcja to zabranie się wreszcie za siebie, zgubienie zbędnych kilogramów, lecz to chyba typowe, że nie w każdym przypadku jest to realne. Dlatego też bez wątpienia warto ubierać się tak, aby nie pokazywać tłuszczyku na nogach, dużych pośladków bądź wypukłych bioder.
http://love-love24.com.pl/pol_m_Torebki-141.html
Najważniejsza rzecz to luźniejsze wdzianka, które nie przylegają zbytnio do naszego ciała. Wszelkie obcisłe bluzki czy spódnice wyglądają bardzo seksownie, lecz tylko wtedy, gdy kobieca sylwetka jest o odpowiednich proporcjach. Oczywiście jest wiele kobiet bez niepotrzebnych kompleksów, które zwykły ubierać się tak jak pragną, lecz w tej chwili trzeba się skupiać na tych kobietach, które być może nie tyle mają kompleksy, co po prostu nie chcą wszystkiego pokazywać. Czyli na pewien czas trzeba schować głęboko w szafie obcisłe ubrania, ponieważ nie będą już nam do czegokolwiek potrzebne w nieodległym czasie.

Różnokolorowe ubrania to także zły pomysł. No co jak co, ale brązowa spódnica, czarne buty oraz przykładowo biała bluzka zdecydowanie nie są dobrą kombinacją, bo najzwyczajniej w świecie powodują we wszystkich przypadkach nieinteresujący efekt. Tzn. wyglądamy o wiele grubiej niźli jest to w rzeczywistości. W przypadku obuwia nie liczy się tyle kolor, co po prostu obcas. Zatem należy unikać sandałów, butów na niskiej podeszwie – odbierają nam wzrost, to jeszcze znacznie pogrubiają. O wiele bardziej odpowiednie są http://love-love24.com.pl/pol_m_Buty-Damskie-251.html
w przypadku naszej osoby buty na obcasie.

Tagi: , , , ,