Sposoby na silniejszą erekcję

avatar_99_page

Sposoby na mocniejszą erekcję

Funkcjonuje kilka prostych strategii, pozwalających wypracować silniejszy wzwód. Jeżeli masz erekcję, ale nie jest ona twoim zdaniem wystarczająco silna lub jeżeli pragniesz mieć silniejszy wzwód, ale nie wiesz jak do tego dojść, to tu znajdziesz kilka rozwiązań dla siebie.

Przedstawiamy ci kilka prostych rad, które pomogą ci osiągać mocniejszą erekcję, a co za tym idzie, intensywniejsze doznania seksualne, zarówno dla ciebie jak i dla twojej partnerki. Jeżeli taki jest właśnie twój zamysł, poniższe wskazówki bez wątpienia okażą się dla ciebie pożyteczne!

Palenie surowo zabronione

Bez wątpliwości palenie to „wielki przykurczacz”. Palenie prowadzi do znacznego tani cialis uszczuplenia rozmiarów twojego członka oraz jest jedną z najważniejszych przyczyn impotencji. Bez pośpiechu i stopniowo powoduje, iż erekcje są coraz słabsze. Wzrost blaszki miażdżycowej, która zbiera się w układzie krwionośnym człowieka, jest spowodowany w ogromnym stopniu przez palenie właśnie. Powoduje to zwężenie naczyń krwionośnych. Efekt jest taki, iż maleje przepływ krwi do penisa w trakcie stosunku. Jeśli dotychczas nie myślałeś o rzuceniu palenia, prawdopodobnie perspektywa silniejszej erekcji pomoże ci rzucić palenie.

Pozbądź się całego tego tłuszczu

Nadwyżka tłuszczu w twoim organizmie to niezbyt dobra sytuacja dla twojej erekcji. Musisz spalić cały ten tłuszcz i powinieneś rozpocząć swój program odchudzania natychmiast. Nadmiar tkanki tłuszczowej świadczy o nadmiernych ilościach cholesterolu w organizmie, co w następnej kolejności powoduje zwężenie naczyń krwionośnych. To, jak już zdajesz sobie sprawę, oznacza zmniejszoną zdolność wzwodu. Jeśli jesteś osobą otyłą to wykazujesz również podatność do cukrzycy. Cukrzyca typu I jest jedną z najczęstszych przyczyn impotencji i przysparza się także do chorób układu krwionośnego. Ten stan może również wpływać na twój układ nerwowy, a jego efektem może kamagra tanio być zwolnienie transmisji bodźca nerwowego wzdłuż nerwów. Jest to sytuacja, która prowadzi do zwiotczenia członka. Nie chcesz być grubym z miękkim ptaszkiem – zlikwiduj nadwagę.